Naše firma vyrábí dřevěné štípané šindele, které představují tradiční druh střešní krytiny charakterizován vysokou kvalitou a trvanlivostí. Naše štípané šindele charakterizuje poctivá ruční práce, která v současné moderní době využívající strojovou výrobu, zachovává kvalitu, kterou použití strojů výrazně snižuje.

Našim zákazníkům nabízíme komplexní služby - vlastní výrobu štípaných šindelů i montáž. Díky individuálnímu přístupu dokážeme přizpůsobit cenu každému zákazníkovi na základě jeho požadavků.

O naše produkty je záujem predovšetkým v Čechách aj na Slovensku. Množstvo spokojných zákazníkov a ročná výroba a montáž až 4000 – 5000 m2 drevených šindľov je zárukou našich skúseností a priorít.

Při výrobě štípaných šindelů je rozhodující kvalita dřeva, které má rovná vlákna a husté letokruhy. Takového dřeva je nedostatek a přístup k němu je ztížený.

My Vám však zaručujeme použití nejkvalitnějšího dřeva, které nám dodávají Lesy SR Závod Čadca, a které podpořily naši myšlenku udržení tradiční výroby dřevěných šindelů.

 

View the embedded image gallery online at:
https://www.stipanysindel.cz/o-nas#sigProIdbc7530620e
 

Vyrábíme 2 druhy šindelů:

  • klasický smrkový
  • alpský modřín

Proces montáže zahrnuje impregnaci proti plísním, houbám, hnilobě a dřevokaznému hmyzu BOCHEMIT QB a konečný nátěr CARBOLINEUM EXTRA .

 

Do našeho portfolia patří také:

  • údržba starých střech
  • výroba dřevěných žlabů

DOPORUČUJEME ZÁKAZNÍKOVI NAVŠTÍVIT VÝROBU, ABY VIDĚL, JAK TO VŠECHNO FUNGUJE.

Zaujala Vás naše nabídka a chtěli byste i Vy využít naše služby? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vám poradíme a dohodneme postup prací přímo na míru.

 

View the embedded image gallery online at:
https://www.stipanysindel.cz/o-nas#sigProId03bb099c61