Naše firma vyrábí dřevěné štípané šindele, které představují tradiční druh střešní krytiny, charakterizované vysokou kvalitou a trvanlivostí. Naše štípané šindele charakterizuje poctivá ruční práce, která v současné moderní době, využívající strojovou výrobu, zachovává kvalitu, kterou použití strojů výrazně snižuje.

Zákazníkům nabízíme komplexní služby - vlastní výrobu štípaných šindelů, i montáž a údržbu. Díky individuálnímu přístupu dokážeme přizpůsobit cenu každému zákazníkovi na základě jeho požadavků.

O naše produkty je zájem především v Čechách a na Slovensku. Množství spokojených zákazníků a ruční výroba a montáž až 4000 – 5000 m2 dřevěných šindelů je zárukou našich zkušeností a priorit.

Při výrobě štípaných šindelů je rozhodující kvalita dřeva, které má rovná vlákna a husté letokruhy. Takového dřeva je nedostatek a přístup k němu je omezený.

My Vám však zaručujeme použití nejkvalitnějšího dřeva, které je speciálně vybíráno pro tento účel.

 

View the embedded image gallery online at:
https://www.stipanysindel.cz/o-nas#sigProIdbc7530620e
 

Vyrábíme klasický smrkový šindel, proces montáže zahrnuje impregnaci proti plísním, houbám, hnilobě a dřevokaznému hmyzu BOCHEMIT QB a konečný nátěr CARBOLINEUM EXTRA .

 

Do našeho portfolia patří také:

  • údržba starých střech
  • výroba dřevěných žlabů

DOPORUČUJEME ZÁKAZNÍKOVI NAVŠTÍVIT VÝROBU, ABY VIDĚL, JAK VŠECHNO FUNGUJE.

Zaujala Vás naše nabídka a chtěli byste i Vy využít naše služby? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vám poradíme a dohodneme postup prací přímo na míru.

 

View the embedded image gallery online at:
https://www.stipanysindel.cz/o-nas#sigProId03bb099c61